جذب مخاطب و گرفتن ایمیل کاربران

راهکارهایی وجود دارد تا بتوانید ایمیل کاربران و مخاطبان خود را به راحتی جمع آموری نمایید .با استفاده از چند راه کار ساده و کارآمد به شما آموزش خواهیم داد چندین هزار ایمیل جمع آوری کنید!

با کمی جستجو در محیط اینترنت لینکهای زیادی مشاهده میکنید مانند دانلود یک میلیون ایرانی ، دانلود صدهرا ایمیل ایرانی ، ارسال ایمیل به 14 میلیون ایمیل ایرانی ، بانک ایمیل اصناف و ... که از این دست لینکها بسیار زیاد است!

ایا به این موارد اطمینان دارید! اگر هم اطمینان داشته باشید آیا این ایمیلها معتبر هستند؟ ایا ارسال ایمیل تبلیغاتی به این بانکهای ایمیل حتی اگر درست هم باشند نتیجه ای برای شما خواهد داشت؟ جواب خیر است .اولین نکته در بحث ایمیل مارکتینگ این است که خود کاربران با رضایت کامل ایمیل خود را در اختیار شما قرار داده باشند و شما با یک بازار هدف و مخاطب اصلی که شما را میشناسد طرف خواهید بود و نتیجه ای که خواهید گرفت قطعا تفاوتهای بسیاری خواهد داشت

برای بدست آوردن ایمیل مخاطبان خود راهکاری زیر را پیاده سازی کنید

1- LandingPage

ایجاد یک لندیگ پیج(Landing Page) که در بخش مقاله های آموزشی توضیح داده شده است که صفحه پرواز یا هدف چیست و چگونه طراحی نمایید..در این صفحه شما در سایت خود بسیار ساده و اطلاعاتی به کاربر خود خواهید داد و در قبال آن از کاربر خود اطلاعات میگیرید در واقع یک تراکنش اطلاعاتی بین شما و کاربر اتفاق میافتد .

2- خبرنامه

قرار دادن یک خبرنامه در سایت که کاربران با عضویت در آن هر هفته یا هر ماه یک مقاله آموزشی رایگان دریافت کنند تاثیر بسزایی در جمع آوری ایمیل کاربران شما دارد.اگر مشکلی با تهیه مطالب آموزشی رایگان در قالب کتاب های PDF ندارید هرچه سریعتر اقدام به تهیه کتابهای رایگان آموزشی کنید و توسط خبرنامه به اعضای آن ارسال کنید.به این صورت ماهانه هزاران ایمیل جمع آوری میکنید

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید از فرم تماس مقابل استفاده نمایید.همچنین برای تماس تلفنی میتوانید در روزهای هفته بجز پنجشنبه ها از ساعات 8 صبح الی 12 و ساعات 1 الی 6 عصر تماس برقرار نمایید.

: امیرآباد بالاتر از چهار راه فاطمی پلاک 1593 واحد 5
: 02188983197
  خطا در ارسال.   ارسال انجام شد.