ایمیل تبلیغاتی ارزان

با کمی جستجو در گوگل ارائه کنند های زیادی را پیدا میکنید که خدمات ایمیل مارکتینگ و ایمیل تبلیغاتی به شما ارائه میکنند ولی هواستان جمع باشد! هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی بی حکمت.

در بازار پر آشوب ایمیل تبلیغاتی و انبوه افراد بسیاری هستند که با یک خط تلفن همراه دفتر و دستکی راه اندازی کرده اند و به شما خدماتی میدهند که برای خودشان هزینه ای نداشته و پشتیبانی آنها محدود به زمان خرید شماست و پس از خرید هیچ پشتیبانی در کار نخواهد بود!

میهن ایمیل ، ایمیل تبلیغاتی ارزان قیمت و گران قیمت ندارد! بلکه خدمات خود با قیمت معقول و سود معقول و پشتیبانی 24 ساعته برای سالیان سال است که ارائه میکند.

از کدام شرکتها خدمات ایمیل مارکتینگ بگیریم؟!

بسیاری از افراد غیر متخصص هستند که با خرید سروری با هزینه ی ماهانه 100 هزار تومان شروع به ارائه خدمات ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ میکنند! با توجه به اینکه شما شناختی در خصوص نکات فنی و تخصصی این کار ندارید به راحتی در دام این افراد افتاده و علاوه بر ضرر و زیان مادی دچار عدم اطمینان از بازخورد تبیلغاتی ایمیل خود میشوید.

با جستجوی کوچکی در گوگل افراد بیشماری پیدا میکنید که با دریافت مبالغی کمتر از 100 هزار تومان امکان ارسال ماهانه صدها هزار ایمیل به شما میدهند!!

نکته ی پنهان بسیار مهم:

نکته ای که مشتریان ایمیل مارکتینگ به آن دقت نمیکنند و همیشه در دام افراد سودجو می افتند این است که اگر بحث ایمیل مارکتینگ به این راحتی بود شرکت های بزرگی که در این لینک به شما معرفی کردیم و در دنیا مطرح هستند باید کسب و کار خود را تعطیل کنند!

بحث ایمیل تبلیغاتی نیاز به بسترهای سخت افزاری کاملی دارد و علاوه بر آن باید نوعی مدیریت هوشمند و همچنین نرم افزارهای اختصاصی برای ارسال ایمیل تبلیغاتی طراحی و پیاده سازی شود که ایمیلهای ارسالی شما قبل از رسیدن به مقصد استاندارد سازی شده و مورد بازبینی قرار بگیرد.

این پروسه های عملیاتی علاوه بر هزینه های سخت افزاری هزینه های نیروی انسانی و خیلی موارد دیگر را نیز شامل میشود.به همین جهت هر شرکتی توانایی ورود به بحث ایمیل مارکتینگ را ندارد!

میهن ایمیل:

میهن ایمیل نیز با توجه به شناخت خود از شرکتهای معتبر جهانی با دریافت نمایندگی از شرکت مطرح ElasticEmail خدمات ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ را از این شرکت دریافت و به کاربران خود ارائه میکند.طبعا هزینه های معقول و به صرفه برای کاربران ایرانی در کنار خدمات پشتیبانی مناسب جز سیاستهای کاری میهن ایمیل میباشد و خوشحال هستیم از اینکه تا کنون توانسته ایم رضایت کاربران بیشماری را از خدمات خود تهیه کنیم و این نسان دهنده موفقیت کمپین های ایمیل مارکتینگ در میهن ایمیل است.

بانک ایمیل
 • به دنبال بانک ایمیل هستید؟
 • قصد دارید ایمیل تبلیغاتی خود را به بانک ایمیل انبوهی ارسال کنید؟
 • آیا تاکنون عبارت بانک ایمیل را در گوگل جستجو کرده اید؟
 • آیا میدانید هزاران بانک ایمیل غیر واقعی در محیط اینترنت منتشر شده است؟

سوال بسیاری از کاربران از مشاوران میهن ایمیل این است که "آیا شما بانک ایمیل هم ارائه میکنید؟!"

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر! و دلایل آن را در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت و تصمیم گیرنده نهایی در خصوص استفاده از بانکهای آماده ایمیل با شماست.

با جستجویی در محیط اینترنت بانکهای ایمیل بیشماری را پیدا میکنید که رایگان و یا پولی ارائه شده اند.همانطور که شما این جستجو را انجام میدهید و از سایت خاصی بانک مورد نظر را خریداری یا دانلود میکنید، سایر افراد هم همانند شما به این بانک ایمیل میرسند و خریداری و تهیه میکنند!

تصور کنید بانک ایمیل خریداری شده توسط شما به صدها نفر دیگر نیز فروخته شده است.شما غافل از این موضوع بانک ایمیل را وارد پنل ایمیل خود میکنید و قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به این بانک را دارید.پس از نخستین ارسال تبلیغاتی خود فاجعه مشخص میشود!

بیش از 90 درصد ارسال های شما به بانک مورد نظر اسپم شده است.این اتفاق شامل ضررهای مادی به شماست چرا که شما هم هزینه ی ارسال ایمیل را پرداخت کرده اید و هم هیچ نتیجه ای نگرفته اید و هم پنل ایمیل شما مسدود شده است!

شما در 3 جا متضرر شده اید و دلیل آن هم کاملا واضح است.همان کاری که شما انجام داده اید سایر تهیه کنندگان بانک ایمیل هم انجام دادند و این باعث شده بانک ایمیل خریداری شده ی شما بانک نامعتبری باشد و ارسالهای این بانکها تا بیش از 90 درصد در اسپم گوگل قرار بگیرند!

نتیجه گیری نهایی:

 • به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم از هیچ سایتی بانک ایمیل تهیه نمایید
 • هیچ پنل ایمیل مارکتینگ معتبری بانک ایمیل ارائه نمیکند (میل چیمپ - الاستیک ایمیل - آمازون - سند گیرد و... هیچ کدام بانک ایمیل ارائه نمیکنند)
 • با خرید بانک ایمیل دچار ضرر مادی خواهید شد
 • هیچ سایت معتبری برای خرید بانک ایمیل وجود ندارد

راه حل چیست:


برای داشتن یک بانک ایمیل عالی بهترین کار تهیه بانک ایمیل توسط خبرنامه در سایت شماست.شما با قرار دادن یک خبرنامه در سایت خود میتوانید اقدام به جذب کاربران علاقه مند نمایید.

 

برای بدست آوردن ایمیل های معتبر باید وب سایتهای مختلف را بررسی و مشاهده کنید و از داخل وب سایت ها اقدام به جمع آوری ایمیل نمایید.جمع آوری ایمیل از سایتهای مختلف قطعا کاری سخت و وقت گیر است و علاوه بر صرف زمان نتیجه مطلوبی به دست نمیاید چرا که تعداد ایمیلهایی که جمع آوری میکنید به نسبت زمانی که صرف میکنید جزعی و اندک است!

نرم افزار بسیار قدرتمند ایمیل اکستراکتور (Email Extractor) به شما امکان میدهد به راحتی در زمانی کوتاه هزاران آدرس ایمیل معتبر و حقیقی از سایتهای مختلف جمع آوری نمایید.

بزرگترین و مهمترین ویژگی نرم افزار جمع آوری ایمیل امکان جمع آوری ایمیل بر اساس کلید واژه مورد نظر شماست! یعنی شما با تعریف یک کیلد واژه خاص میتوانید ایمیلهای مرتبط با آن را جمع آوری کنید.به عنوان مثال شما به دنبال آدرس ایمیل های دانشجویان هستید ، کافیست که در این نرم افزار کلمه دانشجویان را وارد کنید و دکمه جستجو کلیک کنید! به همین راحتی نرم افزار شروع به جستجو بر اساس کلید واژه شما نموده و آدرسهای ایمل را جمع آوری میکند.

ویژگی دیگری که در این نرم افزار وجود دارد ، نمایش لینکی است که آدرس ایمیل از آن جمع آوری میشود تا منبع ایمیل را نیز مشاهده کنید و به صحت آن پی ببرید.

 

در نرم افزار email extractor شما دارا قابلیت های زیر هستید:

 • امکان جمع آوری ایمیل بر اساس کلید واژه دلخواه
 • جمع آوری ایمیل بر اساس آدرس دامنه خاص
 • جمع آوری ایمیل بر اساس کشور خاص
 • جمع آوری ایمیل از داخل آدرس ایمیل شخصی خودتان
 • امکان جمع آوری شماره های تلفن ، تلفن همراه ، اسکایپ و...
 • امکان ذخیره لیست جمع آوری شده

این نرم افزار قدرتمند را به شما پیشنهاد میکنیم تا با جمع آوری ایمیل توسط خودتان با خیالی آسوده بانک ایمیل شخصی خود را با کیفیت 100 درصد تهیه کنید و ایمیل مارکتینگ خود را با هدف صحیح انجام دهید.

آموزش ویدئویی جمع آوری ایمیل توسط این نرم افزار را میتوانید از این لینک دانلود نمایید.

برای دانلود نسخه آزمایشی و تست نرم افزار میتوانید اینجا کلیک نمایید.

این نرم افزار به قیمت 35 هزار تومان ارائه شده است.نرم افزار ایمیل اکستراکتور برای کاربران سطح 3 به بعد رایگان ارائه میشود.

برای خرید این نرم افزار میتوانید لینک زیر کیلیک نمایید.

پرداخت

ایمیل تبلیغاتی

ایمیل تبلیغاتی یکی از راهکارهای افزایش فروش است ولی نه با هر ترفند و روشی! اینکه شما هزاران ایمیل تبلیغاتی ارسال کنید دلیل بر افزایش فروش شما نخواهد بود چه بسا که با استفاده از راهکارهای غیر اصولی نتیجه عکس هم بگیرید.

Register to read more...
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید از فرم تماس مقابل استفاده نمایید.همچنین برای تماس تلفنی میتوانید در روزهای هفته بجز پنجشنبه ها از ساعات 8 صبح الی 12 و ساعات 1 الی 6 عصر تماس برقرار نمایید.

: امیرآباد بالاتر از چهار راه فاطمی پلاک 1593 واحد 5
: 02188983197
  Mail is not sent.   Your email has been sent.