آموزش ویدئویی معرفی امکانات پنل ایمیل مارکتینگ

امکانات مختلفی در پنل ایمیل مارکتینک میهن ایمیل قرار گرفته است که آن را به یکی از سیستم های قوی برای ارسال ایمیل انبوه تبدیل میکند.در این ویدئوی آموزشی به شما امکانات میهن ایمیل را معرفی میکنیم و در ویدئوهای دیگر نیز توضیحات کاملی از این امکانات به شما ارائه خواهد شد.

Register to read more...
افزودن بانک ایمیل در لیست های ایمبل

بعد از ساختن لیست های ایمیل خود اکنون نوبت به ورود دیتابیس ایمیل شماست.برای وارد کردن ایمیل های خود در لیست ها راه حل های مناسبی در پنل ایمیل مارکتنیگ میهن ایمیل قرا گرفته است.

Register to read more...
آموزش ویدئویی ایجاد segment اختصاصی برای لیست ها

ورود اطلاعات چندصد هزار ایمیل در لیست ایمیلهای شما در پنل میهن مارکت بسیار ساده انجام میشود ولی در صورتی که بخواهید ایمیلهای خاصی را تفکیک کنید و بر اساس تفکیک انجام شده ارسال ایمیل انجام دهید چه باید کرد!

Register to read more...
آموزش ویدئوی ساخت قالب ایمیل

در پنل ایمیل مارکتینگ میهن ایمیل شما امکان طراحی قالب اختصاصی ایمیل به تعداد نامحدود را خواهید داشت .طراحی قالب را میتوانید در محیط پنل خود انجام دهید و یا در نرم افزارهای طراحی HTML و در نهایت فایل خود را آپلود نموده و در پنل از قالب خود برای ارسال ایمیل انبوه استفاده نمایید

Register to read more...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید از فرم تماس مقابل استفاده نمایید.همچنین برای تماس تلفنی میتوانید در روزهای هفته بجز پنجشنبه ها از ساعات 8 صبح الی 12 و ساعات 1 الی 6 عصر تماس برقرار نمایید.

: امیرآباد بالاتر از چهار راه فاطمی پلاک 1593 واحد 5
: 02188983197
  Mail is not sent.   Your email has been sent.